Web v Rekonkstruci

Hry

Moto Gp3

Obrázek

Info:
Serie MotoGP se řadí k nejpovedenějším závodním hrám na dvou kolech a svou kvalitou dlouhodobě určuje trend motocyklových simulátorů. Nejen dokonalá grafika a věrné jízdní vlastnosti, ale také vzrušující atmosféra kolotoče Velkých Cen proslavila tuto herní serii.

Nejnovější titul série, Ultimate Racing Technology 3 - rozšiřuje možnosti za hranici velkých cen. Nový móde Extreme nabízí divoký Street Racing na šestnácti městských a příměstských tratích. Vyberte si jeden ze 16 nadupaných strojů, které nejsou limitovány předpisy okruhových speciálů. Proč si vedle kariéry závodního jezdce nevyrazit ve volném čase na neoficiální závody a vydělat peníze na tuning nebo silnější motorku?
Skalní fanoušci seriálu Velkých cen ocení, že hra obsahuje oficiální licence na jezdce, stroje i tratě pro sezónu 2004.

Přelomovou novinkou je "Embeded Online Gameplay", díky které můžete závodit online aniž byste museli něco nastavovat. Hráč si jednoduše vybere offline závod s vybranými parametry a před startem hra zjistí, zda se právě nechystá ke startu online závod se stejnými parametry a přiměřeně kvalitními soupeři. Stiskem jediného tlačítka pak můžete závodit proti živým závodníkům. Ve hře je samozřejmě i obvyklý multiplayer, ve kterém si můžete zajet závod až s 15 skutečnými protivníky a také módy Spectator - sledování probíhajícího závodu a Commentator, v němž můžete živě komentovat závod svých kamarádů.

Hlavní rysy :
- Plné licence na jezdce, stroje a tratě sezóny 2004
- 16 autentických GP tratí a 16 tratí pro Street Racing
- 16 nových motorek pro Street závody (600, 1000 a 1200ccm)
- 5 herních modů: Quick race, Grand Prix, Time Trial, Training a Extreme
- Multiplayer až pro 16 hráčů
- Speciální módy Spectator a Commentator

Kód:
http://www.hellshare.com/7438/MotoGP3.part1.rar/
http://www.hellshare.com/7464/MotoGP3.part2.rar/
http://www.hellshare.com/7483/MotoGP3.part3.rar/
http://www.hellshare.com/7489/MotoGP3.part4.rar/
Poslední komentáře
20.01.2009 15:24:20: zdrawim newite někdo jakej je spouštěci kod na to motogp3??